PRELEGENCI

Dr Maciej Środa

Lekarz medycyny. Specjalista patomorfologii - Prywatna Pracownia Patologii


Ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny, a doświadczenie kliniczne zdobywał w wielu miejscach w kraju i za granicą. Ekspert w zakresie korelacji radiologiczno-patomofrologicznej tarczycy. Specjalizuje się w ultrasonograficznym typowaniu zmian patologicznych i wykonywaniu wszystkich rodzajów biopsji pod kontrola usg. Od lat optymalizuje procesy we własnej placówce. Inspiracje metodami Toyoty czerpie zewsząd, ciągle i pełnymi garściami. Narzędzia LEAN o nazwach rodem z przemysłu przekłada na wdrożenia których efektem jest dostarczanie najwyższej jakości świadczeń w ilościach przemysłowych w niespotykanie krótkim czasie przy szczególnej dbałości o zespół współpracowników.

Sebastian Matyniak

Prezes Zarządu - Brainstorm Group Sp. z o.o.


Ukończone studia MBA, Certyfikat Six Sigma Black Belt oraz ekonomiczne wykształcenie w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem powoduje, że doskonale rozumie specyfikę pracy Klienta, to czym jest wartość dla Klienta oraz obserwuje fakty i dostrzega marnotrawstwa. Jest zafascynowany teorią lean management, a w szczególności zwiększaniem efektywności procesów i ludzi, co wykorzystuje zarówno w życiu prywatnym jak i w pracy dla biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty w obszarze lean management dla największych firm w kraju. Ma za sobą ponad 2000 dni spędzonych na projektach zarówno w obszarze lean management jak i w obszarze szeroko pojętego zarządzania i strategii.
Brainstorm Group Sp. z o.o.

Bartosz Rusek

Wiceprezes Zarządu - Brainstorm Group Sp. z o.o.


Ekspert w dziedzinie zarządzania i sprzedaży. Jest praktykiem biznesu - wiedzę zdobywał pracując i szkoląc się w firmach w Polsce i za granicą. Posiada 16 lat doświadczenia zawodowego, w tym także 8 lat doświadczenia jako Trener i Konsultant. W Brainstorm Group od 2008 roku. Obecnie pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Sprzedaży Brainstorm Group Sp. z o.o., oraz prowadzi projekty szkoleniowo- doradcze. Z wykształcenia nauczyciel języka angielskiego o specjalności Metodyka Nauczania. Prowadzi projekty w języku angielskim w środowisku międzykulturowym i za granicą. Uczestniczył w projektach szkoleniowych i doradczych w Polsce, Ukrainie, Rosji oraz w wielu korporacjach międzynarodowych. Prywatnie pomimo dużej aktywności zawodowej aktywnie uprawia wspinaczkę, turystykę górską i bieganie. Jego wielką pasją jest fotografia i podróże - w szczególności inspiruje go Nepal, który odwiedził już trzykrotnie.
Brainstorm Group Sp. z o.o.

Mariusz Mrożek

Trener, Konsultant Lean


Ukończył studia MBA Ernst & Young, członek Rady Ekspertów oraz TNOiK na Akademii WSB. Certyfikowany Asesor oraz aktywny uczestnik konferencji HR i Lean Management. Doświadczony manager w prowadzeniu sieci sklepów znanych marek, takich jak Kaufland, Tesco, Geant oraz w sprzedaży internetowej. W Brainstorm Group jest trenerem i konsultantem Lean. Zrealizował liczne projekty w obszarze lean management dla klientów z branży usługowo-produkcyjnej. Adept teorii lean głównie w obszarze zwiększania efektywności.
Brainstorm Group Sp. z o.o.

Włodzimierz Miśta

Infor Segment Director w S&T Services Polska Sp. z o.o.


Od ponad 20 lat związany z branżą IT, zdobywał doświadczenie w działach rozwijających oprogramowanie klasy ERP dla firm produkcyjnych. Pełnił funkcje programisty, konsultanta serwisowego, kierownika projektów wdrożeniowych oraz serwisowych. Doświadczony manager, pełniący obecnie funkcję Dyrektora Segmentu INFOR w S&T, odpowiedzialnego za sprzedaż, wdrożenia i utrzymanie oprogramowania wspierającego firmy z sektora produkcji przemysłowej oraz sektora usługowego. Absolwent AGH oraz studiów MBA, certyfikowany praktyk zarządzania projektami. Aktywnie brał udział w wielu projektach usprawniających funkcjonowanie przedsiębiorstw z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych.
S&T Services Polska Sp. z o.o.